Před pár dny oslavilo BankID rok výročí od svého spuštění. Za dobu fungování tuto službu využilo více než 700 000 lidí. Většina z nich se díky své bankovní identitě přihlásila do veřejných registrů (NIA), ale část z občanů využila BankID už také pro přihlášení do systémů soukromých společností nebo díky němu podepsala na dálku důležité dokumenty. 

My v Signosoftu nabízíme ověření pomocí BankID pro zaručené elektronické podpisy v naší aplikaci pro korporátní klienty už od loňského roku, ale nyní už i pro všechny uživatele díky nové aplikaci bankid.signosoft.com.

Ověření klienta je rychlé, vše probíhá snadno a na dálku v prostředí aplikace Signosoft. Uživatel jen zvolí banku a potvrdí identifikaci pomocí svého klíče. Forma ověření BankID bude nejlépe využitelná pro odvětví jako jsou banky, pojišťovny, dodavatelé energií, mobilní operátoři či např. HR oddělení jakýchkoli společností. Nicméně BankID můžete využít při jakékoli příležitosti, kde chcete mít tu nejvyšší jistotu, že podpis Váš nebo dalšího podepisovatele je ověřený na maximální úrovni. 

Zdroj: https://www.bankid.cz

Zároveň vzhledem k veřejnému zájmu, s nímž byla novela o bankovní identitě schválena, máte jistotu, že podpis pomocí BankID bude uznáván jak ve státní sféře, tak i kdekoli v soukromém odvětví

Využijte elektronické a vlastnoruční podpisy od Signosoftu, tak jak je již znáte. Přidejte k nim ověření pomocí BankID a mějte jistotu 100% zabezpečení podepisovaných dokumentů a osobních údajů.

Jak funguje proces ověření a podpisu a jaké další funkcionality vyvíjíme se dozvíte ZDE.

Leave a Comment

clr2

Práce by měla být o rozhodnutích, která děláte, nikoli o zbytečném papírování kolem toho.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Česká republika

IČ: 243 07 190
Email: esign@signosoft.com
Podpora: support@signosoft.com

Získejte Signosoft aplikaci