Elektronický podpis se dnes stává už novým normálem. Většina z nás má chytrý mobil, zvykli jsme si platit bezkontaktně třeba i hodinkami, tak proč zůstávat i složitého modelu – tisk, podpis, scan, mail… Protože upřímně, kdo z vás má doma v dnešní době tiskárnu? 

Proč vyměnit zastaralou metodu za elektronický podpis?

1. Ušetřete čas

S elektronickým podpisem od Signosoftu vám podpis zabere průměrně o  80 % méně času. Naše aplikace je snadná, stačí pár kliků a váš podpis je vložený v dokumentu a rázem i v mailové schránce adresáta. Jednodušší už to být nemůže. 

2. Ušetřete peníze

S klasickým postupem podpisu dokumentů se pojí vysoké náklady. Ať už se jedná o poštovní služby, toner do tiskárny nebo zvýšené náklady na administraci, zavedením elektronického podpisu rozhodně ušetříte. 

V minulém článku jsme srovnávali výdaje na tradiční metodu podpisu s naší aplikací Signosoft u firmy středního rozsahu. 

Při podpisu průměrně 300 dokumentů měsíčně taková společnost ušetří až 57 % nákladů, ročně to může být více než 200 000 Kč. 

3. Buďte s námi eko

Tradičním podepisováním nijak nepřispíváme k udržitelnosti naší planety. Naopak s používám aplikace Signosoft můžeme společně zachránit tisíce stromů. Nám se to spolu s našimi klienty už povedlo. Buďte i vy s námi eko!

4. Věřte nám, právní závaznost jako u klasického podpisu 

Elektronický podpis je právně závazný a vynutitelný po celém světě. Legislativa v EU, ale i v USA na něj nahlíží stejně jako na tradiční formu podpisu. Naše řešení je certifikováno pro plný soulad s eIDAS a GDPR. Navíc je opatřeno vysokým stupněm zabezpečení a to díky zašifrování dat.

5. Mějte své dokumenty na jednom místě 

V aplikaci Signosoft budete mít všechny vytvořené a podepsané dokumenty pohromadě. Můžete si mezi nimi filtrovat, vidíte, zda jsou již všemi stranami podepsané či na koho ještě čekají. Zkrátka přehledný systém uchování vašich dokumentů. 

P.S. Ještě jsme vás nepřesvědčili, že má smysl začít podepisovat elektronicky? Tak si to představte jednoduše. S naší aplikací vás už podepisování neobtěžuje. Naopak. Je to zábava. Snadnější už to být nemůže.

Leave a Comment

clr2

Práce by měla být o rozhodnutích, která děláte, nikoli o zbytečném papírování kolem toho.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Česká republika

IČ: 243 07 190
Email: esign@signosoft.com
Podpora: support@signosoft.com

Získejte Signosoft aplikaci