S největším mobilním operátorem v Česku, společností T-Mobile, ale i s její slovenskou divizí Slovak Telekom, jsme zahájili spolupráci na konci roku 2019. T-Mobile poskytuje telekomunikační služby v ČR více než 6 milionům zákazníků, na Slovensku má více než 2 miliony klientů. 

Vzhledem k povaze svého byznysu byl přechod na elektronické podepisování smluv, dodatků a dalších dokumentů směrem k zákazníkům, naprosto klíčovou inovací. Spolupráci s T-Mobile jsme zahájili divizí door-to-door, následně jsme přibrali retail a nyní pracujeme na zapojení dalších oddělení. 

Elektronický podpis nastavil systém využívání digitálních smluv a drasticky omezil tisk papírových dokumentů. Celý proces uzavírání smluv se výrazně urychlil a pomohl také zefektivnit práci obchodním zástupcům.  

Zdroj: Unsplash.com

Signosoft byl úspěšně použit v procesu validace kontraktu. To významně přispělo ke zvýšení bezpečnosti smluvních procesů a zjednodušení následných postupů back-office. Do podpisové aplikace bylo přidáno optické rozpoznávání znaků k ověření identity zákazníka. Smlouvy jsou nyní procesovány plně digitálně a jsou k nim automaticky připojena naskenovaná data z identifikačních dokumentů klienta. 

Software byl nainstalován do tabletů Samsung Active Tab 2, přičemž biometrický podpis dokumentu se provádí pomocí technologie S Pen. Řešení Signosoft bylo také propojeno se stávajícími zákaznickými databázemi prostřednictvím integrace API.  Navíc byl do infrastruktury zákazníka implementován server a databáze Signosoft umožňující následující klíčové funkce – správa šablon a uživatelů, předvyplňování smluvních formulářů, zpracování podepsaných dokumenty a mnoho dalších.

Zdroj: Pexels.com

Největší efekt zavedení elektronického podpisu od Signosoftu se ukázal v oblasti Retail. Měsíčně je tu podepsáno více než 120 000 smluv. Celkově T-Mobile díky elektronickému podpisu od Signosoftu podepíše ročně více než 1,4 milionu dokumentů. 

Pokud se chcete připojit do naší hvězdné sestavy klientů, ozvěte se nám! Těšíme se na spolupráci.

Leave a Comment

clr2

Práce by měla být o rozhodnutích, která děláte, nikoli o zbytečném papírování kolem toho.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Česká republika

IČ: 243 07 190
Email: esign@signosoft.com
Podpora: support@signosoft.com

Získejte Signosoft aplikaci

Close Bitnami banner
Bitnami