Chcete si zjednodušit práci a ušetřit spoustu času a peněz? V tom případě jste tu správně. Pokud zvažujete podepisování se Signosoftem, není nic jednoduššího, než vyzkoušet naši aplikaci zdarma. Jestli se ale chcete dozvědět více o procesu podpisu, přečtěte si naše stručné shrnutí, jak to vlastně celé běží. 

Pojďme si tedy podrobněji vysvětlit, jak funguje elektronický podpis Signosoft oproti klasickému ručnímu podepisování. 

Klasický podpis

Tradiční metoda podpisu představuje zdlouhavý, nákladný a neekologický proces. Dokument, který vám přijde k podpisu, si nejprve vytisknete a ručně podepíšete. Teď nastává problematická fáze skenování, protože ne každý má doma skener a ne vždy jsou akceptovány nafocené dokumenty, zvlášť často ze strany státní správy. Pokud se vám ovšem povede dokument naskenovat, musíte ho odeslat protistraně a následně si ho uložit. 

Elektronický podpis

V tomto procesu můžete však se Signosoftem ušetřit několik kroků a tím pádem i spoustu cenného času, peněz a mnohdy i nervů. Podívejme se, jak jednoduše podepíšete a odešlete dokument s naší aplikací. Příchozí dokument, případně vámi vytvořený, v aplikaci snadno podepíšete digitálně či biometricky. Přímo z aplikace ho můžete odeslat mailem a tento dokument se zároveň okamžitě ukládá v aplikaci, kde k němu máte přístup kdykoli a odkudkoli. 

Výhodou je, že v dnešní době je zákonná povinnost přijímat dokumenty v elektronické podobě stejně jako v písemné. Současně má elektronický podpis stejnou právní váhu jako ten tradiční. Není se čeho bát. Pojďte s námi podepisovat elektronicky.

Registrujte se zdarma a vyzkoušejte si naši aplikaci na 5 dokumentech. 

Leave a Comment

clr2

Práce by měla být o rozhodnutích, která děláte, nikoli o zbytečném papírování kolem toho.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Česká republika

IČ: 243 07 190
Email: esign@signosoft.com
Podpora: support@signosoft.com

Získejte Signosoft aplikaci